www.bursadameydan.com
Yaşadığımız bu kentte artık bazı gerçekleri kabul etmek durumundayız.
İkinci Babıâli olarak her defasında kendinden söz ettiren, hatta bazıları tarafından medya merkezi olarak anılan bu şehirde, tüm yazılıp çizilenlere rağmen, yapılan yanlışlar doğrularla at başı gidiyor.
Üzülerek ifade etmem gerekir ki, artık toplumumuzda her merde bir namert düşmüyor; namertler daha fazla. Ahlaksıza karşı ahlakı savunmak güç bir uğraş haline gelmiştir.
Bir düşünce ortaya koyuyoruz, hemen ardından karalama kampanyası başlıyor. Sorularımıza cevap veremeyen ahlaksızlar dedikodudan medet umuyor.
Bu dedikoduları sadece gülerek izliyoruz, ama bu beyhudeler içinde yer alan Şarlatan İnce’ye ve esas mesleği radyo tamirciliği olan Cilalı Özkan’a iki çift sözüm olacak.
Yıllarını bu mesleğe vermiş, basın emekçilerinin hiç birini içinde çırpındığınız lağım çukurlarının içine çekemezsiniz. Yazılan her yazı, ısmarlama değil, bir emek ve zekanın ürünü olarak ortaya çıkıyor.
Basın camiasına bi şekilde giren Radyo tamircisi Cilalı Özkan’ın, Gezi şakşakçısı,yıllarca kucak kucağa oturduğu FETÖ yancısı, ya da medya şarlatanı olmadığı anlamına gelmez.
Özkan ailesinin hain Gezi Kalkışması sırasındaki duruşu hala hafızalardadır.
Soralım bakalım ;
Ak Parti Hükümeti’ni devirmek için yabancı güçlerin yerli işbirlikçileriyle başlattığı hain Gezi Kalkışması’na bizzat katılarak, kahraman Türk polisimizin üzerine yürüyen ve de övünerek “Binlerce polisi geriye püskürttük” diye sosyal medyadan meydan okuyarak paylaşımlar yapan  Gülşen Akarsu Özkan, Cihat Özkan’ın nesi oluyor ?
Soralım bakalım;
“Biz Mustafa Kemal Atatürk’ün evlatlarıyız, ampulle değil, Cumhuriyetle aydınlanırız” diyerek Ak Parti’nin logosundaki ampulle dalga geçen, hain kalkışma sırasında güvenlik güçlerine saldıranlarla,işyerlerini yağmalayanlarla birlikte hareket eden Gezi’ci Gülşen Akarsu Özkan, Cihat Özkan’ın,pardon (Cilalı Özkan’ın) nesi oluyor.
Soralım bakalım;
Cihat Özkan; Orak- Çekiçli bayrakların arkasında durup polislere karşı eylem yapan Gezi’ci eşi Gülşen Akarsu Özkan’ı savunmak uğruna, canlarını ortaya koyarak hain Gezi kalkışmasına karşı mücadele eden polisimize “Bizi yine tüm dünyaya rezil ettiniz” diye tepki gösterdi mi ?
Soralım bakalım;
Hain Gezi kalkışması sırasında Ak Partililer tarafından“kuzu postuna bürünen yılan” olarak nitelendirilen kişi Cihat Özkan mıdır ?
Soralım bakalım;
Cihat Özkan; Gezici eşinin sosyal medya paylaşımları sonrasında TRT’den apar topar niye istifa etmek zorunda kaldı ?
Soralım bakalım;
Cihat Özkan; hain FETÖ kurumlarından BUGİAD ve Radyo Şimşek’le geçmişte ne irtibatın oldu ?
Sizin; ahlaksızlığı “para kazanma aracı” olarak görüp, yalan ve iftiralarla insanlara kara çalmanızdan dolayı adalet önünde hesap vermeyeceğiz anlamına da gelmez.
Prodüksiyon işi alamadığınız için başta Uludağ Üniversitesi olmak üzere kara çalmaya çalıştığınız kurumları bilmiyor değiliz.
Bekleyin biraz sabredin...
Siz bir bardak çay ikram eden insanlarla yaptığınız “özel sohbeti” çarptırarak “yalan yanlış” iftiralarla “algı” yapmaya çalışman senin,sizin sahtekarlığınızı da  örtmez cilalı Özkan..
Sen ve şarlatanın zaten tescilli sahtekarsınız…
Ak Parti şemsiyesi altına girmiş gibi görünmeniz, sizin ayıplarınızı örtmez…
Bir süre önce ifade ettiğim gibi, bu sütunları kirletmesin diye yazmadığım isimlerinizi,gerçek yüzünüzü aslında tüm Bursa biliyor…
Bekleyin!
Cilalı Özkan’ın ve yandaşlarının hangi Ak Partili İlçe Belediye başkanı tarafından beslendiğini, tüm Ak partililer öğrenecek FETÖ yancısı.Senin, zamanında hizmet ettiğin o Fetö’cü ağabeylerinde artık yok…Eşinin hain Gezi olaylarında yaptığı ve iktidar partisine hakaret dolu ifadeler hala kayıtlarda duruyor…Onları da “orijinallerini” de kamuoyu ile paylaşacağız ki, herkes senin o kirli yüzünü bir kez daha görsün…
Bu noktada sen ve medya şarlatanı şantajcıya vurulacak en büyük darbe, mesleki ahlakın tesisine önemli katkı sağlayacaktır. Bundan sonra sen ve şarlatanına bakış açım hep bu düşüncelerin ışığında olacaktır.
Anladın mı Cilalı Özkan…
İnanırım ki mesleki arınma denen şey ancak bu şekilde mümkün. Sizler aynı fabrikanın dizayn edilmiş mahsullerisiniz, biliyoruz…
Bizim en büyük talihsizliğimiz ise sizin gibi insancıklarla,istemeden hayatı kucaklamış olmamız. Adam yerine koyup misafir etmemiz. Örf adet ve geleneklerimize göre sizi o gün adam yerine koymamız.
Sizin o ahlaksızlığınız,iftira becerileriniz,yıllarca kucak kucağa oturduğun FETÖ’cü ağabeylerinden mi öğrendin “parazit düşünceli, Gezi şakşakçısı” Cilalı Özkan, herkes merak ediyor..
FETÖ’cü ağabeylerin seni “erbap” haline mi getirdi ki, bu kadar sinsi, bozuk inanç ve görüşe sahip oldun ?
Bekle cevabını ilerleyen günlerde yine bu sütunlarda en güzel şekilde alacaksınız…
Bak Cilalı Özkan; söyle o yandaşına, yayınlayacağım belgeleri sosyal medya üzerinden paylaşsın ki, belki akıl hocalarınız da ders alır.Devletin ilgili kurum ve kuruluşları da harekete geçer ve sizin gerçekte kim olduğunuz ortaya çıkar.
Ha bu arada bir hatırlatma yapayım…
Sakın ola bu süreçte siyasilerin arkasına saklanmaya çalışmayın.Bahsettiğiniz kişi zaten sizi adam yerine koymaz.Koymuyor da zaten.. Sizin o yalanlarınızın kaynağını o zaten biliyor.
Bilmeyen bir İlçe Belediye Başkanı var, o da yakında öğrenecektir.
Son olarak şunu ifade etmek istiyorum..
Ak Partili belediyelere çökmeye çalışan “Gezi” ve “Darbe” şakşakçısı bu yalan makinelerinin başından bulunan Cilalı Özkan’ın ve şarlatanı için artık hesap verme zamanı.
“Kısasta hayat vardır.” (Bakara, 179)
Bekleyin acele etmeyin.
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner111