Londra'da minibüs kalabalığa daldı: 20 yaralı

Londra'da bir minibüs kalabalığa daldı. Londra Köprüsü polis tarafından trafiğe kapatılırken, yaralıların olduğu ifade ediliyor.

Sputnik news'in haberine göre İngiltere'nin başkenti Londra'da bir minibüs kalabalığa daldı. Olayın gerçekleştiği Londra Köprüsü trafiğe kapatıldı.
İngiltere'deki Londra Köprüsü'nde bir minibüsün kalabalığa daldığı bildirildi. Görgü tanıkları, henüz terör saldırısı olup olmadığı kesinleşmeyen olayda, en az 20 kişinin yaralandığını kaydetti.

BBC'ye konuşan bir görgü tanığı, beyaz bir minibüsün aniden yoldan çıkarak, yaklaşık olarak saatte 80 kilometre hızla yayalara çarptığını kaydetti. 

Saldırı olabileceği ihtimali üzerinde durulan olay nedeniyle Londra Köprüsü trafiğe kapatılırken, olay yerine çok sayıda polis ekibi intikal etti. 
İngiltere'nin başkenti Londra'da bir minibüs kalabalığa daldı. Olayın ardından 2 ayrı noktada daha saldırı gerçekleşti. İngiliz medyasına göre; Londra polisi aracın şoförünü henüz yakalayamazken, silahlı olabileceği düşünülen üç şüpheli aranıyor. Olaylarda en az bir kişi yaşamını yitirdi. Yaralıların sayısı henüz bilinmiyor.

İngiltere'deki Londra Köprüsü'nde bir minibüsün kalabalığa daldığı bildirildi. Görgü tanıkları, olayda, en az 20 kişinin yaralandığını kaydetti.
İngiltere Başbakanı Theresa May, saldırıların 'potansiyel bir terör olayı' olarak ele alındığını kaydetti.