'Önüm arkam taşım topum'

Uludağ Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü Zihin Engellilerin Eğitimi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Bilgehan Eren'in yazdığı 'Önüm arkam taşım topum' kitabı okuyucuyla buluştu.

'Önüm Arkam Taşım Topum' tüm çocuklarımız için hazırlanmış 10 güzel şarkı ve onu tamamlayan çoklu uyaranlı, disiplinlerarası yaklaşımla hazırlanmış etkinliklerden oluşur. Rahatlıkla kullanıp uygulayabilmeniz için CD içerisinde 10 sözlü 10 enstrümantal düzenlemesiyle şarkıları yer almakta. Gerekli uyarlamalar yapılarak yaşı, cinsiyeti, sınıfı, özelliği ne olursa olsun herkesin kullanması amacıyla hazırlanmış kitap...

UYGULAMALAR 22 EKİM'DE
Eğiten Kitap yayınlarından çıkan 'Önüm Arkam Taşım Topum'un resimlendirmesini yapan ise ressam Hafize Türk Öngüç. Kitaptaki uygulamaların bir kaçını ise, yazar Bilgehan Eren 22 Ekim Pazar günü DOMİDO SANAT MERKEZİ'nde saat 14-16 arası uygulamalı gösterecek.

UZMANLIK ALANLARI
Bursa'da bir çok toplumsal çalışmada gönüllülük esasıyla bilgilerini paylaşan yazar Bilgehan Eren'in uzmanlık alanları ise Erken Müzik Eğitimi  Erken Piyano Eğitimi, Orff-Schulwerk Müzik ve Hareket Eğitimi, Özel Gereksinimli Bireylerle Müzik Eğitimi /Müzik Terapi, Zihinsel Engellilerde Oyun ve Şarkı Öğretimi, Kavram ve Beceri Öğretimi, Yaygın Gelişimsel Bozukluk –Otizm.