Güçyetmez Akademi 'Top Sende'

Güçyetmez Akademi “Top Sende” etkinliği Carrefour AVM’ de 29 Ekim’de gerçekleştirildi. Yoğun olan katılımda minik ve genç basketbol severlere eğlenceli anlar yaşatıldı.


Çeşitli hediyelerin ve sürprizlerin olduğu Güçyetmez Akademi "Top Sende" organizasyonunda dans topluluğu gelen konuklara keyifli dakikalar da yaşattı. Bursa basketbol eğitiminde yeni bir soluk olan Güçyetmez Basketbol Akademisi minik ve genç yıldız adayları, basketbol topuyla yaptıkları ilk atışlarıyla geleceğin örnek ve yıldız sporcuları olma yolunda da ilk adımlarını atmış oldular.

İLK ADIMLARIMIZI ATTIK
Güçyetmez Basketbol Akademisi Kurucusu Mustafa Güçyetmez, Cumhurriyetimizin 94. yılında gerçekleştirilen etkinlik hakkında şunları söyledi: "Güçyetmez Basketbol Akademi olarak, küçük ve genç sporcu adaylarımıza bu önemli günün değerini Atatürk'ün 'Ben Türk gençliğinin spor yaparak güçlü olmasını isterim' sözünü ilke edinerek spor kültürü ve sporcu disipliniyle yetişen gelecek nesillere basketbolu sevdirmek için ilk adımlarımızı attık" dedi.

YÜZ YÜZE SAĞLIKLI İLETİŞİM
Türkiye Basketbol Ligi'nin en köklü kulüplerin A Takımında üst düzey profesyonel basketbol oynamış, defalarca MVP ve asist kralı olmuş bir oyuncudan birebir eğitim alma fırsatının ise Bursa'da ilk olduğunun altını çizen Güçyetmez, “Amacımız yarının liderleri ışık hızında yazı veya telefon mesajı yazabilen değil, yüz yüze sağlıklı bir şekilde iletişim kurabilen, düşüncelerini, fikirlerini ve değerlerini başarılı bir şekilde aktarabilen iyi sporcu yetiştirmek ve onları basketbol camiasına kazandırmaktır.
Akademimize tüm basketbol sever ailelerin ilgisini ve desteğini bekliyoruz” ifadelerini kullandı.