SON DAKİKA
Hava Durumu

DUYGUSAL YENGEÇLERİMİZ

Su grubunda ki yengeç akrep ve balık burçlarımızdan önce yengeci ele alacağız… Su grupları duygularına göre hareket eder, yengeçlerimizin yönetici gezegeni ay dır. Ay duyguları yönetir, korku, aşk, sevgi gibi. Suyu elinizde tutamazsınız, su gr

Haber Giriş Tarihi: 27.07.2015 11:03
Haber Güncellenme Tarihi: 27.07.2015 11:03
Kaynak: Haber Merkezi
https://bursadameydan.com/

Su grubunda ki yengeç akrep ve balık burçlarımızdan önce yengeci ele alacağız…

Su grupları duygularına göre hareket eder, yengeçlerimizin yönetici gezegeni ay dır. Ay duyguları yönetir, korku, aşk, sevgi gibi. Suyu elinizde tutamazsınız, su grubu burçları da elde avuçta durmaz hareketlidirler zor insanlardır. Sadece kendi gruplarından insanlarla çok iyi anlaşabilirler.
YENGEÇ BURCU
Yengeç, 22 Haziran-22 Temmuz. Yönetici gezegen ay. Renkler beyaz, gümüş grisi. Nazik, hassas ,duygusal, düşsel, hayalperest, iyi bir ebeveyn, becerikli, iktisatçı, aşırı ısrarcı. Ajitasyon, kendine acıma, bazen yengeç gibi yan yan gider, yan çizer, kıskançlık olumsuz huyları arasında. Olaylar karşısında ani refleks verirler.
İlişkilerinde severse kıskaçlarıyla kıstırır bunaltır kıskançlığıyla, kuşkucudur.

Yengeçler iyi birer anne babadır. Geleneklerine bağlı aileye düşkündür dırdırı bitmez bir yandan, çok alıngandır lafınızın arasından cımbız gibi çeker size kan kusturur kaprisleriyle kaçacak delik ararsınız, keza, buldunuz kaçamazsınız çünkü yengeç bu, her deliğe girebilir kaçış şansı sıfır. Ona küser buna küser, zır zır ağlar, şefkat delisidir.

Sevmekten ziyade sevilmek ister. Güçten hoşlanır fakat güçsüzdür. Başkalarının hayatları hakkında sürekli yorum yapar. Analiz özellikleri arasındadır. Meraklı fakat kendisi hakkında konuşulmasından ve konuşmaktan nefret eder.

Eleştiri asla yapamazsınız olay tartışma hatta kavgaya döner söylediğinize söylemişinize pişman olursunuz.

Yengeçlerimizin sınırları ve duvarları fazlaca vardır diğer burçlara göre kuralcıdırlar, gelenekçidirler pek taviz vermezler. Güleç yüzlü, esprili bir o kadar da soğuk olabilen anlık değişebilen yapısıyla sizi her zaman şaşkınlığa uğratırlar.

kendini her konuda geliştirememiş bir yengece rastlarsanız, bütün önerilerinizi kabul edebilir. Önerilerinizi kabul etti diye sevinmeyin vazgeçmesi de yanı hızda olacaktır çünkü O da değişken burç grubundandır.

Bütün bunların yanında planlı proğramlı çalışır. işine hassas, ailesine aşırı bağlı, verdiği sözün arkasında duran bir insandır.
Eşlerine sadık olurlar, erkeği dürüst, gururlu oldukça hassastır. Tedbircidir yengeç insanı hani kar yağacak deseler evini gıda deposuna dönüştürür. Yengeç ana babası olan çocuklar şanslıdır.
Bunun yanında vatan sevgisi müthiştir.

Sevgi arsızı yengecimiz bazen kabuğuna çekilmeyi pek sever, milletin onu arayıp sormasını merak etmesini isterler. Kendilerine acırlar, hislerini asla dışa vurmazlar sonradan küstüğünde anlarsınız. Yengeç erkeği hediye alır sık sık, iflas etse romantiktir, çiçek böcek mumlar önemlidir onun için.

Çabuk inanan yengeç saf kalplidir aslında kalbinde kötülük beklemez akrep ve balık burçlarına göre ağlaması fazladır. Tüm su grupları hislerine göre davranır…
Sizden nefret ettiyse dikkat, illa ki intikam gününü bekler, intikam soğuk yenen bir yemektir, yengeçler sıcak ta yiyebilirler duruma göre. Morali bozuksa yaklaşmayın.
Tarot kartlarının yengeç arkadaşlara bazı tavsiyeleri var;

tarotta temsili kartınız araba. Soylu genç kral biri siyah biri beyaz iki aslanın kontrolünü elinde tutar. Bir elinde kuvvetli asası vardır.. Eğer bırakırsa aslanlar her biri bir yana gidebilir. Zekasıyla ve ruhuyla onları kontrol eder.

Kişisel gelişimin doğru olduğu, yapılan planlarda başarı demektir. Seçilen yol doğru ve yeni bir başlangıç cesaretle yola çıkış demektir.

Siz kanatsız melek yengeçler, yaptığınız planlarda çok ayrıntıcı olmayın. Nerdeyse gökkuşağının renklerini sayıp, denizleri kovaya dolduracak kadar ince hesaplar yapmayın bazen Bağdat tan döner.

Araba, hayat yolu demektir, bunun yanında sizi yöneten ay bunalıma sürükler, güvensizlik yaratır kendinizi zaman zaman kötü hissetmeniz bundandır, geçicidir.

Ay belirsizliktir soğukluktur bunun etkisinden kurtulmak için sevmeyi de öğrenin.

Kontrol etmeye çalıştığınız arabanın tekerleri bazen ağır gidebilir, enerjinizi kontrolsüz kullanmayın buna hayatınız boyunca ihtiyacınız olacak. Bazen hız kesin ihtiras ve hırsınızın esiri olmayın.

Siz hislerinizle koca bir dünyayı yönetebilecek güce sahipsiniz. Ay kartı size negatif etkiler yapsa da unutmayın her sabah güneş yeniden doğar….

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.