SON DAKİKA
Hava Durumu

İYİLİK SERÜVENİ DEVAM EDECEK

Yarına Şans Ver Kulübü’nde (YASAV), genel kurul heyecanı yaşandı. Kurucu Başkan Emire Cantürk Eren, oybirliğiyle 2024-2026 döneminde de başkanlık görevini sürdürmek için güven tazeledi.

Haber Giriş Tarihi: 10.06.2024 18:30
Haber Güncellenme Tarihi: 10.06.2024 18:39
Kaynak: Haber Merkezi
https://bursadameydan.com/
İYİLİK SERÜVENİ DEVAM EDECEK

‘Yarına Şans Vermek İçin Zaman Yok’ sloganıyla kurulan YASAV, Bursa'dan başlattığı iyilik hareketini tüm Tükiye’ye taşıdı. İlk günden bu yana ses getiren proje ve sosyal sorumluluk projelerine imza atan YASAV’da bu kez genel kurul heyecanı vardı. Kurucu Başkan Emire Cantürk Eren, tüm üyelerinin güvenini tazeleyerek oybirliğiyle 2024-2026 dönemi başkanı seçildi. Yeni yönetimde Başkan Emire Cantürk Eren’le Başkan Yardımcısı olarak Özleyiş Ardalı, Sayman Güzin Arsak, Sekreter Seval Mutlu ve yönetim kurulu üyeleri olarak ta Birgül Ay, Elif Hanoğlu, Gülçin Güleç, Leman Sarı, Sanem Çetiner, Serpil Özuyguz ve Zuhal Ünür Osanmaz çalışacak.

BAŞKAN EREN GÜVEN TAZELEDİ

Yeni dönemde de Başkan seçilen Emire Cantürk Eren, yaptığı konuşmada kendisine güven oyu veren tüm üyelere teşekkürlerini sundu. Eren, “İlk günden bu yana başlattığımız iyilik hareketi yeni üyelerimizle daha da büyüyüp güçlenerek devam ediyor. Hedefimiz 500 nitelikli üyeye ulaşmak. Kısa sürede de buna ulaşacağımıza inanıyorum. Nerede bir ihtiyaç varsa orada bir YASAV üyesi olması için el birliği ile çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

 

YARINA ŞANS VER KULÜBÜ …

Kısa adı YASAV, “Yarına Şans Vermek İçin Zaman Yok” diyerek yılın en kısa günü 21 Aralık’ta Kurucu Başkan Emire Cantürk Eren önderliğinde 35 kurucu üyesi ile kuruldu.

Kulüp, ihtiyaç sahibi kişilere ayni ve nakdi olmak üzere her türlü yardımda bulunmak, toplumda yardımlaşma bilincinin güçlenmesini sağlamak, iyi insan ve iyi toplum inşasına hizmet etmek, yeni iş birliği modelleri ve projelerle çağdaş ve sürdürülebilir yardımlaşma ve dayanışma ağları oluşturmak, yerel kültürün korunarak günümüz teknolojik olanaklarıyla gelişmesine ve geleceğe taşınmasına katkı sağlamak amacı ile faaliyete geçirildi. Başta sağlık, eğitim ve spor alanında hizmet veren  kulüp üyeleri ihtiyaç sahibi bireylere  7’den 70 ‘e sihirli bir dokunuşta bulunarak sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını da karşılamakta… Günümüzün iyilik meleklerinin misyonu ise birlik ve beraberlik içerisinde  sosyal açıdan yardımlaşmaya ve dayanışmalara teşvik etmek. Yardım severliği iyiliği ön planda tutan kulüp, insan hayvan fark gözetmeksizin ihtiyaç sahiplerine yardımda bulunmak için canla başla çalışmalarını sürdürüyor.

KAYNAK: FUNDA AVCI

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.