SON DAKİKA
Hava Durumu

Gökdere de şenlik var…

Yazının Giriş Tarihi: 21.01.2023 07:32
Yazının Güncellenme Tarihi: 21.01.2023 07:32

Ülke genelinde olduğu gibi yaşadığımız bu kentte öğle değişimler yaşanıyor ki, eskileri hatırlamak dahi istemiyoruz.

Bunda kitle iletişim araçları başta olmak üzere medyadaki gelişmeler,sosyal medyanın etkin kullanılmasının belirleyici rol üstlenirken,Ak Parti İl ve ilçe teşkilatlarında yaşanan heyecanı diğer partilerle kıyas dahi edilmeyişinde en önemli etken,siyasi arenada, maçın hala “tek kale” oynanıyor olmasından kaynaklanıyor.

Bursa siyasetin içinde bulunduğu durumun analizini yaparken, objektif olmayı, hem mesleğimizin hem de ahlaki değerlerimizin bir parçası olarak görürüm..

Sokaklarında yürüyen her iki kişiden birinin Ak Parti’ye oy verdiği bu şehir önemli bir misafiri ağırlıyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,bugün Gökdere Meydanında halka hitap ederek Bursa’dan tüm Türkiye’ye bir kez daha seslenip önemli mesajlar verecek..

Bunun için Ak Parti İl Başkanlığında tüm hazırlıklar tamamlandı…

İl Başkanı Davut Gürkan Başkanlığında yaklaşık 10 gündür devam eden çalışmalar kapsamında toplantılar yapıldı.

Başkan Davut Gürkan bu süreçte tüm teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi. Milletvekilleriyle istişareler sonrası atılacak adımlar değerlendirildi.

Başkan Davut Gürkan,Bursa’da bir dizi programlara katılacak olan ve ardından Gökdere meydanında halkla buluşacak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın  programına tüm Bursalıları davet etti.

Ayrıca mitinge katılacak olan vatandaşlara kolaylık sağlamak amacıyla,metrolar belirli saatlerde ücretsiz olacak.

İl Başkanı Davut Gürkan,Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Bursa’da yapacağı mitingin kendileri için ayrı bir önem arz ettiğini vurgulayarak şunları söyledi:

“Motivasyonumuz yüksek,heyecanlıyız.17 İlçede bulunan teşkilatlarımız da hazırlıklarımız tamam.Birlik ve beraberlik içinde hareket ediyoruz. Cumhurbaşkanımızı Bursa’da ağırlamaktan onur duyuyoruz.”

Şunu ifade etmek istiyorum;

Ak Parti’de yaşanan değişim ve dönüşüm hareketi partiye farklı bir ivme kazandırmış. Bir önceki döneme rağmen,küskünler ordusu dağılmış, partiye farklı bir dinamizm kazandırılmış…

İl Başkanı Davut Gürkan tüm partililerle uyum içinde çalışarak,bugün Cumhurbaşkanı karşılamak için kollarını sıvamaları bunu en bariz örneği olarak gösterilebilir.

Daha düne kadar makam ve ikbal uğruna bütün ahlaki değer yargılarını yok sayan ve sonrasında ahlak nutukları atanların da,bugün ibret alem için Gökdere Meydanına gitmelerini tavsiye ederim.

Kim ne derse desin, kim nasıl yorumlarsa yorumlasın,Bursa’da göstermelik eylemler ardındaki art niyetler bitmiş Başkan Gürkan’la birlikte Ak Parti teşkilatları yeniden harekete geçmiştir…

Bu aynı zamanda halka hizmetin siyasi versiyonudur…

Bizde diyoruz ki,

Hoş geldin Cumhurbaşkanı…

 

 

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.